Tottenham si želi Conteja

Nogomet 2. Jun 202117:41 > 17:59 0 komentarjev
Foto: AP Photo/Luca Bruno

Italijanski strokovnjak Antonio Conte naj bi bil blizu podpisa dolgoročne pogodbe z londonskim Tottenhamom. Poleg tega je blizu sodelovanja s Tottenhamom tudi nekdanji direktor Juventusa Fabio Paratici.

Antonio Conte se je po koncu letošnje sezone sporazumno razšel z Interjem, ki ga je pripeljal do prvega naslova italijanskega prvaka po letu 2010. Kljub uspehu Italijan z lastniki kluba ni našel skupnega jezika. Conte naj nikoli ne bi bil resen kandidat za klop Real Madrida, ki je medtem sicer že podpisal pogodbo z novim trenerjem. Vodil ga bo Carlo Ancelotti.

Tottenham je sredi sezone odpustil Portugalca Joseja Mourinha, Od takrat je klub začasno vodil 29-letni Ryan Mason. Klub iz severnega Londona je sezono sicer končal na sedmem mestu v angleški Premier ligi, s čimer si je v prihodnji sezoni zagotovil igranje v novem evropskem nogometnem tekmovanju – konferenčni ligi. V Ligi Evropa jih je v letošnji sezoni izločil zagrebški Dinamo.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!