United zadnji polfinalist EFL pokala

Premier Liga 23. Dec 202023:05 0 komentarjev
Edinson Cavani

Nogometaši Manchester Uniteda so se uvrstili v polfinale EFL pokala, potem ko so na gostovanju z 2:0 premagali Everton.

Manchester United je imel veliko terensko premoč, vendar je do zmage prišel šele v zadnjih minutah srečanja.

V 87. minuti je najprej za Everton krasno priložnost zamudil Gylfi Sigurdsson, na drugi strani pa je Anthony Martial lepo našel Edinsona Cavanija, ki ni okleval in je z natančnim strelom United povedel v vodstvo.

V sodnikovem dodatku se je Everton odprl, Manchester pa je imel še tri priložnosti. Najprej je Bruno Fernandes zadel prečko, nato je Cavaniju strel vratar Olsen ubranil, v tretje pa je po hitrem protinapadu žoga prišla do Anthonyja Martiala, ki je zadel za 2:0 in postavil piko na i četrtfinalni zmagi.

United se bo v polfinalu na mestnem derbiju pomeril z Manchester Cityjem, drugi polfinalni par pa je Tottenham – Brentford.