Milan gradi ekipo – prišel je tudi Rodriguez

Serie A 5. Jun 201721:49 > 21:51
Getty Images Sport, Mika Volkman

Švicarski reprezentant Ricardo Rodriguez bo svojo kariero nadaljeval v Milanu. Na levem boku v obrambi je navduševal v dresu Wolfsburga, po zdravniških pregledih pa bo tudi uradno podpisal pogodbo.

AC Milan bo za usluge Ricarda Rodrigueza moral Wolfsburgu odšteti 15 milijonov evrov.

S prihodom Rodrigueza na San Siro se nadaljuje krepitev aktualnega moštva. Novi lastniki iz Kitajske niso dajali praznih obljub, ko so dejali, da bodo iz AC Milana spet naredili šampionski klub.

Še pred Rodriguezom so v klub prišli Mateo Musacchio iz Villareala, Franck Kessie iz Atalante, pred vrati Milana pa je tudi kapetan Lazia Lucas Biglia.

S temi štirimi nogometaši in kvalitetnim napadalcem bo prihodnja sezona zelo zanimiva in AC Milan bo spet eden izmed najresnejših kandidatov za naskov na vrh Serie A.