Nedved: Zaljubljen sem v nov logo

Serie A 18. Jan 20173:21 > 3:22
Valerio Pennicino/Getty Images

Podpredsednik Juventusa Pavel Nedved je povedal, da mu je novi logo kluba zelo všeč. Stara dama je novost razkrila v ponedeljek zvečer, mnenja o novi podobi kluba pa so si zelo različna.

Družbena omrežja so od razkritja novega logotipa Juventusa polna debat o novem dizajnu, večina nasprotnikov Juventusa pa je izkoristila priložnost, da se zaradi izgleda logota pošali iz nove pridobitve Torinčanov.

“Zaljubljen sem v nov logo. Všeč mi je bil od prvega trenutka, upam, da bo všeč tudi vsem vam. Želimo si biti prvi na nogometnih zelenicah in tudi zunaj njih. Videli smo prikaz kaj vse se lahko naredi z novim logotipom in mislim, da je to primer, ki nam razkriva nov svet. Zelo sem vesel z njegovim izgledom, mislim, da je inovativen in kaže, da si želimo stopiti v korak z digitalnim svetom. Zares verjamem, da je prava stvar,” je o logotipu povedal Pavel Nedved.