Ponudba na mizi: Se bo David Silva preselil v Rim?

Serie A 28. Jul 202018:15 > 18:17
Stu Forster, Getty Images Sport

David Silva bi kariero lahko nadaljeval v Laziu.

Skoraj že bivši nogometaš Manchester Cityja David Silva po 10 letih zapušča Meščane. Pogodba mu poteče 1. avgusta, ko bo prosti igralec na nogometni tržnici. Njegova nova destinacija bi lahko bil Rim, trdi AS.

Povezano

34-letni španski nogometaš se pogovarja z Lazijem, s katerim bi že v naslednjih dneh lahko prišlo do dogovora o prestopu.

Sevada pa rimski klub ni edini kandidat, ki bi želel odličnega organizatorja igre pripreljati v svoje vrste. Silva ima na mizi še ponudbe od bivšega kluba Valencije in Betisa, a konkretnih pogovorov z omenjenima kluboma za zdaj še ni bilo.

David Silva je kariero začel leta 2004 v Valenciji. Na Mestalli je bil do leta 2010, vmes pa še dve sezoni na posoji pri Eibarju in Celti, nato je sledil prestop k Cityju.

S Sinjemodrimi je skupno osvojil 14 lovorik, od tega 4 v Premier ligi.