Timi Max Elšnik podaljšal z Olimpijo

Nogomet 1. Dec 202015:59 0 komentarjev
Timi Max Elšnik

Kapetan mlade slovenske reprezentance Timi Max Elšnik je podaljšal pogodbo z Olimpijo Ljubljana do 30. junija 2023.

22-letnik vezist Timi Max Elšnik je v Olimpijo prišel januarja letos. Pred tem je štiri sezone igral v Angliji pri Derby Countyju, posojen pa je bil Swindonu, Mansfieldu in Northamptonu.

Letos je za zeleno-bele odigral 13 tekem in dosegel 1 gol, nazadnje je tudi nosil kapetanski trak.

“Zelo sem zadovoljen, da je klub izkazal interes in zaupanje vame. Dal bom vse od sebe, da bom zaupanje upravičil. Mislim, da sem si s svojimi igrami, pa tudi vpoklicem v mlado reprezentanco to zaslužil. Podaljšanje pogodbe je pokazatelj, da ima klub resne načrte zame v prihodnosti. S ponosom bom zastopal te barve in upam, da nam že letos uspe osvojiti naslov prvaka”, je za klubsko spletno stran povedal Elšnik.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!