Tottenham želi ten Haga

Evropa 29. Apr 202111:33 0 komentarjev
Foto: FrankHoermann/SVEN SIMON/picture-alliance/dpa/AP

Po odhodu Joseja Mourinha s klopi Tottenhama se nadaljujejo špekulacije o njegovem nasledniku. Zdaj naj bi bil prva želja kluba Nizozemec Erik ten Hag.

Londončani naj bi že organizirali sestanek z nizozemskim strokovnjakom, ki je eden izmed glavnih kandidatov za prosto mesto trenerja Tottenhama. Trenutno je sicer na tem položaju do konca sezone Ryan Mason.

Erik ten Hag naj bi bil odprt za menjavo kluba. Najverjetneje bo poleti zapustil klop Ajaxa, s katerim je v sezoni 2018/19 prišel celo v polfinale Lige prvakov. Tam ga je na dramatičen način v zadnjih trenutkih tekme izločil prav Tottenham, ki se sedaj zanima za njegove usluge.

Pri Tottenhamu so se pred dobrim tednom dni razšli z dotedanjim trenerjem Josejem Mourinhem. Za njegov odhod bo moral klub plačati kar zajetno odškodnino, ki naj bi po poročanju časnika Independent znašala okoli 15 milijonov funtov.

Tottenham se je resno zanimal tudi za Nemca Juliana Nagelsmanna, ki pa je med tednom že podpisal za Bayern. Bavarski klub bo prevzel v začetku naslednje sezone. Hansi Flick namreč klop Bayerna zapušča, najbolj pa se ga povezuje z mestom selektorja nemške reprezentance.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!