V boj za Iličića se je vmešal tudi Milan

Nogomet 1. Apr 20219:46 > 10:24 0 komentarjev
Twitter/Atalanta B.C.

Josip Iličić je v letošnji sezoni poskrbel za številne presežke v dresu Atalante, a na Apeninskem polotoku so govorice, da bo po koncu sezone zapustil Bergamo, vse glasnejše.

Italijanski mediji so pred časom pisali, da Atalanta za Josipa Iličića pripravlja novo pogodbo, a nogomet se je vnovič izkazal za nepredvidljivega. Pred vstopom v zadnji del sezone se zdi vse bolj verjetno, da bo slovenski reprezentant zapustil Bergamo.

Že dolgo časa ni več skrivnost, da odnos med Iličićem in trenerjem Gianom Pierom Gasperinijem ni idealen in ravno v tem naj bi se skrival glavni razlog, da Jojo razmišlja o zamenjavi klubskega okolja.

Ugledni italijanski novinar Gianluca Di Marzio je postregel z novico, da se za usluge Iličića zanima tudi sloviti Milan. Rdeče-črni sicer niso preveč navdušeni nad dejstvom, da je Iličić starejši od 30-let, a so zato toliko bolj navdušeni nad njegovimi predstavami na zelenici …

V nasprotju s poročanjem Di Marzia pri Atalanti pravijo, da o zanimanju nekdanjega evropskega prvaka za Iličića ne vedo nič. “Bral sem o tem, a kar se nas tiče, v tem ni resnice. To so govirce brez realne podlage,” je dejal tehnični direktor kluba iz Bergama Giovanni Sartori.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!