Zmaga proti Barci terjala davek: Zanj že konec sezone

La liga 11. Apr 202116:07 > 16:09 0 komentarjev
AP Photo/Manu Fernandez

Nogometaš madridskega Reala Lucas Vazquez si je poškodoval zadnjo križno vez levega kolena in zaradi tega že zaključil z letošnjo sezono.

Vasquez je poškodbo staknil na sobotni tekmi z Barcelono. Po dvoboju z Busquetsom je ostal na tleh in Zidane je v 64. minuti moral opraviti zamenjavo.

Dan kasneje so pri kraljevem klubu tudi podali uradno izjavo:

“Po testih, ki jih je opravila zdravniška služba Real Madrida, je bila pri Lucasu Vazquezu ugotovljena poškodba zadnje križne vezi levega kolena.”

V klubu niso navedli kako dolgo bo trajalo okrevanje izkušenega nogometaša, a španski mediji poročajo, da je že končal z nastopi v letošnji sezoni.

Pogodba z Realom mu poteče junija letos. Nedavno je bilo zapisano, da je zavrnil ponudbo Madrida za nadaljevanje sodelovanja.

Vazquez je v letošnji sezoni na skupno 34 tekmah za beli balet vpisal dva gola in osem asistenc.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!