ATP Dunaj: Danes na delu Nole in tudi Bedene

Novak Đoković, foto: Clive Brunskill/Getty Images

Prvi lopar sveta Novak Đoković se bo v 1. krogu ATP turnirja na Dunaju pomeril s Filipom Krajinovićem. Obračun je na sporedu v torek okrog 15.30, prenos boste lahko spremljali samo na Sportklubu.

Đoković in Krajinović sta se na ATP turneji pomerila dvakrat, izid pa je 1:1. Novak je dobil zadnji medsebojni obračun na Mastersu v Rimu, Filip pa je zmagal pred 10 leti v Beogradu.

Zmagovalec obračuna se bo pomeril z Borno Ćorićem.

Obračun med Đokovićem in Krajinovićem bomo spremljali na “centralnem” igrišču, na sporedu pa bo takoj po koncu dvoboja Dimitrov – Hačanov, ki se začne ob 14. uri.

Okrog 17.30 bo na teren stopil tudi branilec naslova turnirja na Dunaju Dominic Thiem, ki ga bo izzval Kei Nishikori. V torek bo na delu tudi slovenski predstavnik Aljaž Bedene, ki se bo na drugem terenu pomeril z Danielom Evansom.

Vse obračune lahko spremljate samo na Sportklubu.