Đoković v prvem finalu po letu dni

ATP 23. Jun 201815:59 > 16:02
Marc Atkins/Getty Images

Novak Đoković je v polfinalu Queen's Cluba premagal Jeremya Chardya in si pripravil nedeljski "zmenek" z Marinom Čilićem.

Novak Đoković se je v finale Queen’s Cluba uvrstil z zmago 7:6, 6:4. Za “Noleta” je to prvi finale po poškodbi komolca in tudi prvi finale po Eastbournu lani, kjer je turnir tudi osvojil.

Srb in Francoz sta odigrala zelo solidno srečanje. Chardy ni imel niti ene “brejk” žogice, Đoković pa je do prve prišel v drugem nizu in izkoristil tretjo. V finalu Beograjčana čaka Marin Čilić, ki je v polfinalu z dvakrat 7:6 ugnal Nicka Kyrgiosa.

Novak in Marin sta se doslej pomerila 15-krat, Hercegovec je vpisal le eno zmago. Tekmo boste lahko jutri od 15.30 ure spremljali na programu Sportklub 2.