Prvi tenisač sveta Novak Đoković se je z izjemno predstavo uvrstil v polfinale Mastersa v Parizu. Srb se je v četrtfinalu poigral s Stefanosom Cicipasom in ga premagal s 6:1 in 6:2. Đokovića v polfinalu čaka Grigor Dimitrov.
Đoković se je z zmago Cicipasu maščeval za nedavni poraz v Šanghaju. Obračun je trajal le 59 minut, nadarjeni 21-letnik pa je bil povsem brez možnosti.
Novak je bil zelo zanesljiv od samega začetka obračuna, dominacijo pa potrjuje podatek, da je na svoj servis oddal le devet točk. Prvi igralec sveta je obračun odprl s petimi zaporednimi igrami in brez težav osvojil prvi niz, tudi v drugem pa ni popuščal in do brejka prišel v tretji ter peti igri.
What a set of tennis ?@DjokerNole leads Tsitsipas 6-1 in Paris.#RolexParisMasters pic.twitter.com/WpVqIu9QkZ
— ATP Tour (@atptour) November 1, 2019
Premier liga
Španska liga – La Liga
Bundesliga
Liga prvakov
Evropska liga
Evroliga
EuroCup
NBA
Slovenija
Liga ABA
ATP World Tour Finals
Pariz
ATP
WTA
Davisov pokal