V Premier League goli dežujejo, Liverpool samo s točko

Premier Liga 12. Avg 201714:52 > 15:00
Getty Images/Tony Marshall

Tudi druga tekma nove sezone v Premier League nas ni razočarala. Potem, ko smo včeraj videli sedem zadetkov jih je danes na tekmi med Watfordom in Liverpoolom padlo kar šest, na koncu sta se ekipi razšli brez zmagovalca.

Nova sezona se je začela spektakularno. 13 zadetkov na dveh tekmah. Včeraj je Arsenal premagal Leicester City s 4:3, danes pa sta se Watford in Liverpool razšla z rezultatom 3:3.

Watford je boljše odprl tekmo in povedel z zadetkom Stefana Okake v osmi minuti po podaji s kota.

Liverpool je izzenačil dvajset minut pozneje potem, ko so Redsi prišli do prve prave priložnosti je mrežo po napaki domačinov zatresel Sadio Mane.

Votford je poveo u osmom minutu golom Italijana Stefana Okake, koji jse našao na pravom mestu nakon kornera i glavom savladao Minjolea.

Samo tri minute pozneje je znova udaril Watford in pokazal, da Liverpool vendarle ni v tako zelo dobri formi kot jo je kazal na prijatelsjkih tekmah. Slabo reakcijo Liverpoolove obrambe je izkoristil Abdoulaye Doucoure.

V drugem polčasu je gostom uspelo zaigrati bolje in v vsega treh minutah so prišli do popolnega preobrata. Za izzenačenje je poskrbel Salah, ki je padel v kazenskem prostoru, najstrožjo kazen pa je uspešno izvedel Firmino.

V 57. minuti pa sta ista nogometaša zgolj zamenjala vlogi. Brazilec je poizkušal z lobom zadeti, kar se mu ni posrečilo, se je pa izkazalo za dobro podajo, kar je izkoristil Egipčan, ki je žogo zgolj potisnil v prazno mrežo.

Watfordu so počasi začele popuščati moči in že se je zdelo, da bo Liverpool s hudimi težavami vendarle prišel do zmage, vendar je vse skupaj preprečil Miguel Britos, ki je sicer z prepovedanega položaja postavil končni rezultat 3:3.