Chelsea prepričljiv, Cesc za slovo zapravil "penal"

Shaun Botterill, Getty Images

Ob 16h so na Otoku odigrali še deset obračunov 3. kroga Pokala FA. Chelsea je doma prepričljivo z 2:0 odpravil Nottingham Forest, kot že zgodaj popoldne Manchester United, ki ni dopustil presenečenja proti Readingu.

Paul Kane/Getty Images

Povezano

Branilci naslova iz vrst Chelseaja so rutinsko z 2:0 odpravili Nottingham Forest. Oba zadetka je za modre dosegel Alvaro Morata, v obeh primerih se je med podajalce vpisal Callum Hudson-Odoi.

Domači bi lahko slavili še z višjo razliko, med drugim je vratar gostov Luke Steele v 30. minuti ubranil enajstmetrovku Cescu Fabregasu, ki je odigral svojo zadnjo tekmo za Chelsea, pred koncem srečanja pa so mu gledalci ob menjavi namenili stoječe ovacije.

Swansea je v gosteh s 3:0 izločil Aston Villo, Everton je bil doma z 2:1 boljši od Lincoln Cityja, Gillingham pa je doma senzacionalno z 1:0 izločil člana Premier lige iz Cardiffa.

Vse tekme 3. kroga Pokala FA lahko tekom celotnega vikenda in tudi v ponedeljek spremljate na programih Sportkluba.