Honda predstavila motorje in uniforme za sezono 2018

MotoGP 20. Feb 201812:26 > 12:46
Dan Istitene, Getty Images Sport

Ekipa Repsol Honda je na slovesnosti v Jakarti predstavila klubske barve, v katerih se bosta njihova dirkača, Marc Marquez in Dani Pedrosa, letos borila v prvenstvu Moto GP.

Na predstavitvi novih uniform in barv v Jakarti, je Marquez povedal, da mu je izjemno prijetno, ker se tam druži z navijači, dodal je, da so pozimi oddelali odlično pripravljalno obdobje.

Na dveh zimskih testih smo opravili res dober posel. V Katarju smo bili pridni, da bi novo sezono dočakali pripravljeni. Spet se bomo borili za vrh,” je dejal Marquez.

Strinjal se je moštveni kolega, Dani Pedrosa, ki je dejal, da za zdaj vse poteka po zastavljenih načrtih: “Šele ko se bomo vrnili v Katar, bomo vedeli, pri čem smo, saj so tam pogoji popolnoma drugačni. Ponosen sem, da bom tudi letos lahko član Repsol Honde. Od sebe bom dal 100 %, da se borim za naslov prvaka.”

Nova sezona Moto GP prvenstva se začne 18. marca v Katarju.