Bayern v drugem polčasu zmlel Budučnost

Evroliga 1. Mar 201919:41 > 19:43

Bayern iz Munchna je na prvi petkovi tekmi v Črni gori z 89:75 premagal Budučnost, ki je v drugem polčasu delovala povsem nebogljeno.

Nemški Bayern je odlično odprl tekmo in prvo četrtino dobil z osmimi točkami prednosti. V nadaljevanju pa so se prebudili tudi domači varovanci Jasmina Repeša in do konca polčasa prišli celo do vodstva 44:41.

V drugem polčasu pa so gledalci v Morači spremljali bolj kot ne samo še enosmerni promet. Bayern je na začetku drugega polčasa hitro prešel v vodstvo in le tega do konca tekme ni več izpustil iz rok. Nemci so drugi polčas dobili z 48:31 in na koncu povsem zasluženo slavili z 89:75. Junak ob zmagi Bavarcev je bil Vladimir Lučič z 18. točkami in sedmimi skoki. Najboljši strelec tekme je bil domači košarkar Edwin Jackson z 19. točkami.

Bayern se je s to zmago povsem približal na osmem mestu Baskonii, pri 24. točkah. Budučnost ostaja na 15. mestu pri 12. točkah.