"Laso je naša legenda, v Realu bo dokler bo želel!"

Evroliga 23. Jun 201919:51 > 19:52
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Direktor španskega košarkarskega kluba Real Madrid, Juan Carlos Sanchez, je spregovoril o statusu trenerja Pabla Lasa in o tem, koliko je prispeval kraljevemu klubu.

Pablo Laso ima veljavno pogodbo še za eno leto toda s klavzulo, da v primeru dobre ponudbe iz lige NBA, lahko odide prej.

Direktor Reala, Juan Carlos Sanchez je še enkrat več dejal, da ne razmišlja o tem, kdaj bo Pablo Laso zapustim Real.

“Utrujen sem že od tega, da moram vseskozi ponavljati, da bo Laso trener pri Realu dokler bo želel. Nikoli več ne bomo imeli takšnega trenerja. Klubu je dal ogromno. Tako kot celotno moštvo je tudi on del klubske zgodovine in naša legenda. Predvidevam, da bo z nami ostal še kar dolgo časa.”, je povedal Sanchez.

Pablo Laso je z Realom v osmih letih osvojil 17 lovorik. Na klop je sedel leta 2011 in od takrat dalje osvojil dva naslova v Evroligi, enkrat Svetovno klubsko prvenstvo, pet naslovov državnega prvaka, pet pokalnih naslovov in štiri naslove v Španskem superpokalu.