Larkin: Imamo še eno priložnost, da postanemo prvaki

Evroliga 29. Maj 202117:18 0 komentarjev
Euroleague via Getty
Pau Gasol in Shane Larkin (Foto: Euroleague via Getty)

Košarkar Efesa Shane Larkin na polfinalnem dvoboju proti CSKA ni imel najboljšega večera, a se je njegova ekipa vseeno prebila v finale. Eden najboljših igralcev carigrajske ekipe je poudaril, da v finalu proti Barceloni pričakuje zelo težko tekmo. Finalna tekma je na sporedu v nedeljo ob 20:30 s prenosom na Sportklubu.

Trener Efesa Ergin Ataman je po tekmi dejal, da to ni bil Larkinov dan, a da ga to ne skrbi.

“Ni treba, da bi bilo to dan Shana Larkina. Bil je dan Efesa, zmagali smo in prišli do finala. Vseeno mi je ali zadevam ali ne, pomembna je zmaga. Morda v petek zvečer nisem odigral najboljše tekme, a kot ekipa smo se borili do konca in prišli do finala, to je vse kar je pomembno. Imamo še eno priložnost, da postanemo prvaki, tega sem vesel in upam, da jo bomo izkoristili,” je pojasnil Larkin.

Efes in Barcelona se bosta za lovoriko borila v nedeljo ob 20.30. Veliki finale letošnje sezone Evrolige si boste lahko ogledali na Sportklubu 1.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!