Ognjen Kuzmić težje poškodovan v prometni nesreči!

Liga ABA 14. Jul 201910:18 > 10:20
Turkish Airlines EuroLeague

Srbski reprezentant in center Crvene zvezde Ognjen Kuzmić je danes zgodaj zjutraj doživel težko prometno nesrečo na magistralni cesti Banjaluka – Prijedor. Žalostno vest je potrdila tudi uradna spletna stran KK Crvena zvezda.

Policijska uprava Banjaluke je potrdila, da sta v nesreči sodelovali dve vozili in da je bil v enem od njiju srbski košarkar. “Zaradi nesreče je bil promet na tem delu magistrale zaprt. Težke poškodbe sta pri trku utrpela O. K. iz Doboja in B. I. iz Bijeljine, ki sta bila v enoprostornem vozilu znamke Porsche, lažje poškodovana pa sta fanta iz Prijedora M. M in D. J., ki sta vozila BMW,” poročajo mediji iz Republike Srbske.

Ognjen je doživel težke poškodbe glave in prsnega koša, zlomljeni ima obe ključnici zato so ga hitro prepeljali v Beograd. KK Crvena zvezda bo o nadaljnjem poteku zdravljenja javnost obvestila takrat, ko bo imel klub več informacij,” je beograjski klub zapisal na uradni spletni strani.