Čistka v Cedeviti Olimpiji se nadaljuje

Liga ABA 13. Apr 202014:59 > 15:04
KK Cedevita Olimpija

Vodstvo košarkarskega kluba Cedevita Olimpija je prekinilo sodelovanje s še dvema igralcema. Od Stožic se poslavljata organizatorja igre Domen Bratož in Dominic Artis. Oba sta v Ljubljano prišla konec januarja.

KK Cedevita Olimpija

Artis je v Ligi ABA zbral štiri nastope in v povprečju dosegal 6,8 točke in 2,3 podaje. Najbolj je navdušil na tekmi 21. kroga, ko je proti Budućnosti v 19 minutah dosegel 12 točk.

Od trenutka, ko sem postal član Cedevite Olimpije, so me člani strokovnega štaba, soigralci in navijači sprejeli odprtih rok. Vse v klubu poteka na zelo visoki ravni in zelo hvaležen sem, da sem bil lahko del te organizacije,” je ob odhodu povedal 26-letni Američan.

Kot drugi se poslavlja Bratož, ki v Cedeviti Olimpiji ni dočakal prave priložnosti. Le dan pred tem so Ljubljančani sporazumno prekinili pogodbe še s hrvaškim reprezentantom Filipom Krušlinom, nemškim reprezentantom Maikom Zirbesom in reprezentantom Bosne in Hercegovine Andrijo Stipanovićem.