Prvi poraz Dortmunda, remi Bayerja in Leipziga

Bundesliga 26. Sep 202017:22 > 17:26
Alexander Hassenstein Getty Images Sport

V derbiju drugega kroga Bundeslige sta se Bayer Leverkusen in Leipzig razšla brez zmagovalca (1:1), medtem ko je Augsburg poskrbel za prvi poraz dortmundske Borussie v novi sezoni.

Za zmago Augsburga proti dortmundski Borussii sta v 40. in 54. minuti zadela Felix Uduokhai in Daniel Caligiuri.

V Leverkusnu sta na derbiju kroga oba zadetka padla že v uvodnem delu srečanja. Leipzig je povedel v 14. minuti prek Emila Forsberga, lekarnarji pa so izenačili šest minut kasneje zahvaljujoč Keremu Demirbayju. Kevin Kampl je za Leipzig igral v prvem polčasu.

Stuttgart je bil zanesljiv na gostovanju pri Mainzu, kjer je slavil s 4:1, Arminia je doma z minimalnih 1:0 odpravila Koln, Borussia Monchengladbach in Union Berlin sta si razdelila točke (1:1).