Perišić: Kovač ve, kje me najde

Bundesliga 5. Avg 201813:48 > 13:48
Emilio Andreoli/Getty Images

Nogometaš Interja Ivan Perišić je priznal, da je njegova želja, da zaigra v Angliji ali Španiji. Po drugi strani pa je na nek način začel govorice o tem, da bi se lahko preselil v Bayern.

Hrvaški reprezentant Ivan Perišić je bil lani konec poletja na pragu prestopa v Manchester United, vendar se na koncu vse skupaj ni izšlo.

Lani sem pogodbo podaljšal za pet let. Uživam, toda žal rezultati ne napredujejo. Obstajajo težave, sprejete so bile nekatere napačne odločitve. Če bi že odšel, potem bi odšel samo v enega od najboljših klubov na svetu. Slišal sem, da me nekateri klubi hočejo, ampak najprej morajo govoriti z Interjem. Nekega dne bi rad igral v Angliji ali v Španiji, toda liga prvakov mi je najbolj pomembna” je dodal Perišić in za tem komentiral možnost selitve v Bayern, ki ga vodi Niko Kovač.

Niko Kovač je močno vplival name. Ko je bil selektor, sem za reprezentanco dobro igral. Če me hoče, ve, kje me najde,je zaključil Hrvat, ki je bil eden boljših posameznikov letos na SP v Rusiji.