Rummenigge: Lahm nas je zelo presenetil

Bundesliga 8. Feb 201714:25 > 14:29
Getty Images/Alex Grimm

Eden izmed direktorjev Bayerna Karl-Heinz Rummenigge je bil zelo presenečen, ko je Phillip Lahm oznanil, da se bo po koncu sezone upokojil.

33-letni bočni branilec je v torek zvečer oznanil, da bo po koncu sezone nogometne čevlje obesil na klin, saj njegova forma upada, telo pa več ne zdrži na vrhunskem nivoju.

Hitro se je oglasil Rummenigge, ki je bil zelo presenečen nad Lahmovo potezo. “Bayern je zelo presenečen nad obnašanjem igralca in njegovega agenta v tem primeru. Imeli smo dogovor, da takšne zadeve objavimo skupaj, Lahm pa je to storil sam. On je legenda kluba, še vedno je zelo pomemben člen,” je dejala igralska legenda Bayerna.

Rummenigge je še dodal, da bodo Lahmu po koncu sezone skušali najti mesto v “pisarni”, ponudili mu bodo namreč vlogo športnega direktorja.