Košarkarska BBL in tretja Bundesliga objavili razpored

Bundesliga 22. Maj 202013:57 > 14:04
sport klub

Košarkarska BBL in tretja Bundesliga se bosta kmalu nadaljevali. Gledalci Sportkluba boste lahko uživali v velikem številu prenosov obeh omenjenih tekmovanj.

Print screen/SK

Popularna 3. Bundesliga se nadaljuje 30. maja, ko bodo odigrali sedem obračunov, naslednji dan pa bodo sledili še preostali dvoboji. Ob tem je potrebno dodati, da bodo vsi klubi nato aktivni tudi 2. in 3. junija in da si boste večji del obračunov ogledali na programih Sportkluba.

Boris Streubel/Bongarts/Getty Images

V Nemčiji se na zaključek sezone pripravljajo tudi nastopajoči v košarkarski ligi. Sklepni del tekmovanja bo na sporedu med 6. in 28. junijem. Večino dvobojev, če ne kar vseh, vas čaka na Sportklubu, kjer se šport počasi vrača. Iz tedna v teden bo vse več prenosov in športnih užitkov na naših programih.