Marcelo zaradi madridskih volitev ob polfinale Lige prvakov?

Liga prvakov 28. Apr 202116:11 0 komentarjev
Foto: AP Photo/Bernat Armangue

Levi bočni branilec Reala iz Madrida Brazilec Marcelo bo morda prisiljen izpustiti povratni obračun polfinala Lige prvakov proti londonskemu Chelseaju.

V Madridu bodo namreč naslednji teden (4. maja) potekale lokalne volitve, 32-letni Brazilec pa je bil naključno izbran kot član volilne komisije v eni izmed volilnih postaj. To bi ga lahko oddaljilo od tekme s Chelseajem tudi zaradi strogih protikoronskih pravil.

Tako Real Madrid kot tudi Marcelo sta se na odločitev že pritožila. Obojni si seveda želijo, da bi Marcelo lahko nastopil na polfinalni tekmi, saj ima Real že tako ogromno težav s poškodbami. Vseeno pa pri tem člani belega baleta niso bili uspešni: nogometna tekma namreč ni dovolj tehten razlog za upravičitev udeležbe v volilni komisiji.

Izmed vseh prebivalcev Madrida, mlajših od 70 let, sta bila kar dva igralca Reala izbrana v volilno komisijo. Poleg Marcela je podobna usoda doletela tudi mladega Victorja Chrusta, ki je za Real letos zbral 3 nastope.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!