“Messi je navezan na klub, prepričan sem, da želi ostati”

La liga 18. Apr 202111:39 0 komentarjev
REUTERS/Gonzalo Fuentes

Predsednik Barcelone Joan Laporta je prepričan, da bo Lionel Messi ostal na stadionu Nou Camp potem, ko je katalonski klub v soboto osvojil španski kraljevi pokal.

Barcelona je do lovorike prišla prepričljivo potem, ko so Athletic Bilbao premagali s 4:0. Griezmann in De Jong sta prinesla prednost z 2:0, nato pa je svoje dodal še Lionel Messi v 68. in 72 minuti.

“Leo je najboljši nogometaš na svetu,” je dejal Laporta.

“Zelo je navezan na klub. Prepričan sem, da želi ostati in naredili bomo vse, kar je v naši moči, da bo tako. Na tej tekmi smo videli, da je bil obkrožen z odličnimi igralci. Ekipa je igrala zelo dobro.”

Prvi mož kluba je poudaril, da je zadovoljen s tem kako deluje ekipa.

“Koemanu in njegovi ekipi gre zelo dobro. Vesel sem za njih. Upam, da je to le prva izmed mnogih lovorik, ki jih bomo osvojili.”

V La Ligi je Barcelona na tretjem mestu. Za drugouvrščenim Realom zaostaja za eno točko. Še dodatno točko prednosti pred Katalonci pa ima vodili Atletico.

SK

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!