Ne samo Messija, PSG želi tudi Ramosa

La liga 21. Jan 202112:49 0 komentarjev
Lionel Messi Sergio Ramos
David Ramos/Getty Images

S prihodom Maurica Pochettina so ambicije PSG-ja še večje kot v preteklosti, športni direktor Leonardo pa bo na Park princev poskušal pripeljati Lionela Messija in Sergia Ramosa.

Ravno Mauricio Pochettino naj bi bil glavni razlog, da Lionela Messija vse bolj vleče v Pariz, piše As. PSG je Argentincu menda prirpavljen ponuditi praktično vse, kar bi si zaželel. “PSG želi Messiju ustvariti čim boljše okolje, da bi se dobro počutil v klubu in Parizu. Športni direktor Leonardo bo poskušal pripeljati tudi Kuna Aguera, Messijevega dobrega prijatelja in bo poskušal pregovoriti Di Mario, da podaljša pogodbo. Tako bi Messi imel Argentinca na klopi in nekaj Argentincev v slačilnici ob Neymarju, s katerim je blestel pri Barci,” pišejo pri As-u.

Ob Messiju želijo francoski prvaki tudi Sergia Ramosa, ki z Realom ne uspe najti skupnega jezike glede podaljšanja pogodbe. Kraljevi klub ne želi odstopiti od svoje politike, da z igralci starejšimi od 32-let pogodbo ne podaljša za več kot eno leto. Ramosu ponuja novo pogodbo do leta 2022 ob 10.8 milijona evrov letne plače, medtem ko kapetan zahteva dvoletno pogodbo in 12 milijonov evrov plače. Florentino Perez je že dejal, da Real ne namerava povišati svoje ponudbe in je Ramosa povabil na zasebni sestanek …

Na drugi strani je največja želja Reala Kylian Mbappe, ki naj bi bil ključen za vse prihodnje ambicije PSG-ja. Korona kriza je močno premašala finančne karte, tudi pri PSG-ju, ki bi s prodajo mladega Francoza veliko lažje zadihal. Parižani so v “izložbo” postavili tudi Leandra Paredesa, Tila Kehrerja in Juliana Draxlerja, od katerih si obeta okoli 50 milijonov evrov.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!