Unitedova lekcija Interju, zablestel 17-letni fantič

Thananuwat Srirasant/Getty Images

Nogometaši Manchester Uniteda so na prvi tekmi Mednarodnega pokala prvakov v Singapurju premagali Inter. Edini gol za minimalno zmago 1:0 je padel v drugem polčasu.

Rdeči vragi so večji del srečanja dominirali, ustvarjali priložnosti, edini zadetek pa je dosegel mladi, le 17-letni rezervist Mason Greenwood in sicer v 76. minuti.

Ekipa Antonia Conteja je bila brezidejna, slika na zelenici pa se ni spremenila niti po redko videni prekinitvi v 67. minuti, ko je Ole Gunnar Solskjaer zamenjal skoraj celotno začetno enajsterico.

Angleška ekipa je na predhodnih pripravljalnih tekmah v Avstraliji pokoril Perth Glory 2:0 in Leeds 4:0, 25. julija ob 13:30 pa se bo na istem stadionu v Singapurju pomeril s Tottenhamom, medtem ko Inter dan prej čaka srečanje z Juventusom.