Trener odpuščen po zmagi s 27:0!

Nogomet ostalo 17. Nov 20199:35 > 9:38
Photo by Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

Trener mladinske ekipe Invicta Sauro, ki tekmuje v italijanski mladinski ligi, je brez službe ostal po zmagi s kar 27:0! Razlog? Pomanjkanje spoštovanja do nasprotnikove ekipe!

Oliver Hardt/Bongarts/Getty Images

Invicta Sauro je dvoboj proti Marinu v mladinski italijanski ligi dobil s kar 27:0, takšna zmaga pa je šefe trenerja Riccinija prepričala – da svojega trenerja odpustijo! “Naši trenerji imajo dolžnost, da trenirajo mlade nogometaše, še pred tem pa da jih izobražujejo. To se v tem primeru ni zgodilo”, je izjavil predsednik kluba Paolo Brogelli

Sledilo je tudi opravičilo nasprotniku: “Bili smo zelo žalostni, ko smo slišali, da so vas naši nogometaši premagali s 27:0. Vsa načela mladinskega nogometa so v nasprotju s tem. Nasprotnika morate spoštovati, kar se v tem primeru ni zgodilo”, je dodal predsednik kluba.