Bo Beckham za trenerja pripeljal nekdanjega soigralca?

Nogomet ostalo 8. Jan 20219:37 0 komentarjev
Phil Neville
Andrew Redington/Getty Images

Vodstvo Inter Miamija, ki je tudi v delni lasti nekdanjega angleškega zvezdnika Davida Beckhama, je zamenjalo glavnega trenerja Diega Alonsa.

Ekipa iz Floride je redni del Lige MLS sklenila na desetem mestu lestvice Vzhodne konference.

V imenu našega kluba se želim zahvaliti Diegu za trud in predanost ekipi v debitantski sezoni. Želimo mu veliko uspeha. Leto je bilo težka, odločitev ni bila lahka. Toda verjamemo, da smo sprejeli pravo odločitev v interesu kluba,” je ob tem dejal generlani direktor Miamija Jorge Mas.

Sky Sports je poročal, da je klub iz Miamija navezal stik z nekdanjim soigralcem Davida Beckhama iz Manchester Uniteda Philom Nevillom, ki je do nedavnega vodil žensko angleško izbrano vrsto.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!