Pochettino po osvojeni lovoriki: Zahvalil bi se tudi Tuchelu

Nogomet ostalo 14. Jan 202117:41 > 17:42 0 komentarjev
Mauricio Pochettino
David Ramos/Getty Images

Mauricio Pochettino ni skrival navdušenja po tem, ko je osvojil prvo lovoriko na klopi francoskega velikana.

Parižani so včeraj v finalu francoskega pokala z 2:1 premagali Marseille in se tako veselili prve lovorike v tej sezoni. Za aktualne francoske prvake sta zadela Icardi in Neymar.

Argentinec je tako osvojil prvo lovoriko na klopi PSG-ja.

Prišli smo do zelo pomebne zmage. Lovorika je velika stvar za klub in za navijače. Včeraj so se videli obrisi igre, ki jo želim gojiti. Trener tega kluba sem zgolj 2 tedna, a treniramo s polno paro. Veliko stvari smo že naredili, a to je samo začetek. Prepričan sem, da bomo v prihodnosti precej napredovali. Zahvalil bi se igralcem, vodstvu kluba in tudi predhodnemu trenerju Thomasu Tuchelu, ki je ekipo pustil v odličnem stanju, poleg tega pa jo je pripeljal tudi do finala pokala,” je dejal Pochettino.

To je prva lovorika (zmage v tekmovanju Audi cup ne bomo upoštevali), ki jo je argentinski strokovnjak osvojil v trenerski karieri.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!