Debitant Henderson: O tem sem sanjal celo življenje

Peter Powell/Pool via Getty Images

Vratar Manchester Uniteda Dean Henderson je v torek debitiral v članski ekipi rdečih vragov, ki so v 3. krogu ligaškega pokala s 3:0 premagali Luton Town.

Povratnik iz Sheffield Uniteda je na svoji prvi tekmi v dresu Manchester Uniteda navdušil in v golu deloval zelo miren. Ole Gunnar Solskjaer mu bo v tej sezoni po torkovi tekmi zagotovo še večkrat ponudil priložnost, Henderson pa bo nanjo mirno čakal.

O tem sem sanjal celo življenje. Občutki ob debiju za ljubljeni klub so neverjetni. Da je vse še lepše, nisem prejel gola, ekipa pa je zmagala,” je po tekmi na Twitterju zapisal Henderson.

Mladi vratar sicer ni imel veliko dela, se je pa izkazal v 81. minuti, ko je spretno reagiral ob strelu z glavo in preprečil, da bi se tekma v finišu zakomplicirala.