Havertz o Chelseaju: Hotel sem v klub z vizijo

Premier Liga 11. Nov 202013:35 > 13:35
Mike Hewitt / Staff

Mladi nemški nogometaš Kai Havertz je dejal, da se je za prestop k Chelseaju odločil, ker je želel v klub, 'ki ima vizijo'.

Mladi Nemec je na Stamford Bridge prispel iz Bayer Leverkusna. Zanj so Angleži odšteli 80 mililjonov evrov.

“Meni je bilo pomembno, da se preselim v klub, ki ima vizijo. Smo mlado moštvo z veliko odličnim igralci. Tu želimo nekaj zgraditi in to me motivira. Zato bodo naslov s Chelseajem vredni več,” je dejal Kai.

“Veliko sem razmišljal o vseh možnostih, ki jih imam in o stvareh, ki so pomembne zame. Gledal sem Premier ligo, o Chelseaju sem že veliko vedel. Selitev v Anglijo je pomemben korak tudi v mojem osebnem razvoju.”

Nemec je v Premier ligi odigral sedem tekem, dosegel gol in zabeležil dve asistenci. Chelsea je trenutno na petem mest v domačem prvenstvu. Po osmih odigranih tekmah imajo 15 točk.