Jimenez: Želela sta me Juventus in United

Premier Liga 14. Nov 202011:32 > 11:37
REUTERS/Tim Keeton

Napadalec Wolverhamptona Raul JImenez je razkril, da sta ga poleti v svojih vstah želela Juventus in Manchester United.

Sportklub Slovenija

Lovila sta me Juventus in Manchester United. Imam informacijo, da sta na naslov kluba poslala konkretni ponudbi. Dejstvo pa je, da niti v enem trenutku nisem bil blizu tega, da zapustim Wolverhamptom. Tu sem zelo srečen,” razkriva Mehičan.

Raul Jimenez je v lanski sezoni dosegel 17 golov v angleški Premier ligi. Tudi v letošnji mu ne gre slabo. Na uvodnih osmih prvenstvenih tekmah je dosegel 4 zadetke.

Zelo malo je možnosti, da bom v kratkem zapustil Molineux. Poklopiti bi se morali 2 stvari: Wolvesi bi morali biti tako zadovoljni s ponudbo, da bi želeli, da jih zapustim. Druga stvar je, da bi moral biti tudi jaz zainteresiran za odhod v klub, ki bi poslal mamljivo ponudbo. Tako ali tako pa o tem ne razmišljam. Osredotočen sem na Wolverhampton in na to, da ujamem pravo formo,” je dejal mehiški napadalec.

Oktobra je Jimenez z Wolvesi podaljšal pogodbo do leta 2024.