Drinkwater zahteva prestop, želi si v Chelsea

Premier Liga 30. Avg 201710:41 > 10:43
Getty images/Michael Regan

Chelsea je v zadnjih dneh prestopnega roka pokazal zanimanje za Dannya Drinkwaterja, igralec pa je vodilnim možem Leicester Citya tudi sam jasno dal vedeti, da želi menjavo okolja.

Po navedbah medijev na Otoku, je Chelsea za Drinkwaterja pripravljen plačati 25 milijonov funtov, Leicester pa naj bi zahteval več. Lani je željo po prestopu izkazal Riyad Mahrez, pa ga je klub zavrnil.

Po odhodu Nemanje Matića v Manchester United, se Chelsea želi okrepiti v vezni liniji, zato so v klub že pripeljali Tiemoueja Bakayoka iz Monaca, a si Antonio Conte želi vsaj še enega kakovostnega vezista, ki bi zapolnil nastalo vrzel.

Drinkwater je pred kratkim z Leicestrom podpisal novo štiriletno pogodbo, kar je v bistvu še največja ovira za prestop v londonski klub.