Leicester zaradi 14 sekund ob Adriena Silvo

Carlos Rodrigues/Getty Images

FIFA je zavrnila prošnjo Leicester Cityja in angleškemu klubu ne dovoljuje registrirati novega igralca Adriena Silvo, saj so rok zamudlil za 14 sekund.

Angleški prvaki iz leta 2016 je Sportingu iz Lizbone plačal 22 milijov funtov za prestop portugalca, a vezista niso pravočasno registrirali, kar pomeni, da Silva za Leicester ne bo smel zaigrati vse do januarja 2018.

“Delamo na razrešitvi neugodne situacije z Adrienom in Sportingom,” so povedali pri angleškem klubu.

Leicester je pravni lastnik pogodbe s Portugalcem, a nimajo potrebnih papirjev za registracijo, kar pomeni, da so vseeno dolžni pokrtiti igralčevo plačo.

“Prestop Adriena je zaključen. Verjamem, da bo Leicester našel ustrezno rešitev,” je povedal predsednik Sportinga.