Leicester išče Mahreza – kazen 200 tisoč funtov

Laurence Griffiths, Getty Images

Vezist Leicestra Riyad Mahrez je izginil iz obličja Zemlje, potem ko mu je v zaključku prestopnega roka v vodo padel prestop v Manchester City.

Alžirec je bil odločen, da zapusti Leicester, toda vodilni možje kluba niso sprejeli ponudbe sinje-modrih. Če smo malce bolj natančni, so pri Leicestru za Riyada Mahreza zahtevali 80 milijonov funtov, na kar Manchester City ni pristal. Mahrez je odločitev kluba ni sprejel  navdušenjem in se odločil za svojvrstno “stavko”.

Mahrez je tako izpustil sredin trening, prav tako ga ni bilo v kadru na srečanju proti Evertonu. V klubu ne vedo, kjer se odlični vezist nahaja in kakšen je razlog za njegovo odsotnost, so pa objavili, da bo igrale kaznovan z 200 tisoč funti denarne kazni (dve tedenski plači).

Kakšno bo nadaljevanje zgodbe, bomo videli kmalu. V tem trenutku je zagotovo le to, da ima Mahrez pogodbo z Leicestrom podpisano do leta 2020 in bo vsaj do poletja ostal član lisic.