Lastnik Leicester Citya podarja 60 sezonskih vstopnic

Premier Liga 4. Apr 201816:35 > 16:51
Tony Marshall, Getty Images Sport

Lastnik Leicester Citya, poslovnež Vichai Srivaddhanaprabha, se je za svoj 60. rojstni dan odločil 60 navijačev kluba nagraditi z brezplačnimi sezonskimi vstopnicami za prihajajočo sezono 2018/2019.

Vseh 60 dobitnikov brezplačnih sezonskih kart za naslednjo sezono, bo dobro novico izvedelo med polčasom sobotne ligaške tekme proti Newcastle Unitedu. Glavni napovedovalec bo iz vsakega konca štirih stranic stadiona King Power sporočil eno ime, ostalih 56 srečnežev pa bo klub obvestil naknadno.

Srivaddhanaprabha in njegovo podjetje King Power je Leicester prevzel leta 2010, štiri leta kasneje je klub osvojil Championship in se uvrstil v premier ligo, v sezoni 2015/2016 pa so “lisice” prvič slavile naslov državnih prvakov.

“Ta zgodba ne bi bila možna brez naših zvestih navijačev in njihove podpore,” je klub objavil na uradni spletni strani. Leicester je s 43 točkami trenutno na osmem mestu premier lige