Origi: Trenutno razmišljam samo o reprezentanci

Premier Liga 5. Jun 201914:32 > 14:33
Clive Brunskill Getty Images Sport

Napadalec Liverpopola Divock Origi bo o svoji klubski prihodnosti razmišljal po reprezentančnem premoru.

Liverpool je v soboto osvojil šest naslov v ligi prvakov. K zmagi proti Tottenhamu (2:0) je zadetek dodal tudi Divock Origi, ki je bil junak junaškega preobrata proti Barceloni.

V tej sezoni smo si pridobili pomembne izkušnje, ki smo jih na koncu vnovčili v finalu lige prvakov. Bilo bi lepo, če bi slavili v državnem prevenstvu, zdaj pa se moram predvsem odpočiti in pripraviti na novo sezono,” razmišlja Origi.

24-letnik sicer ni prva izbira Jürgena Kloppa v napadu, a o odhodu vendarle ne razmišlja: “V naslednjih tednih se bomo pogovorili. Zdaj sem osredotočen le na reprezentanco. Izrazil bom svoje želje, se pogovoril z agentom in s klubom. Pogobda me že čaka.

Belgija se bo v soboto v 3. krogu kvalifikacij za Euro 2020 pomerila s Kazahstana.