John Terry ostaja v Aston Villi do leta 2021!

Premier Liga 19. Jun 201916:54 > 16:55
Laurence Griffiths Getty Images Sport

Aston Villa je danes sporočila, da je podaljšala pogodbo s pomočnikom trenerja Johnom Terryem, ki bo v klubi ostal do leta 2021.

Nekdanji reprezentant Anglije in član Chelseaja John Terry je konkretno pripomogel uvrstitvi Aston Ville v Premier League v prejšnji sezoni. Terry sicer pri novopečenem prvoligašu opravlja vlogo pomočnika, sicer managerju Deanu Smithu.

“Vesel sem, da je Terry podaljšal pogodbo, ker mi je v zadovoljstvo delati z njim. Imeli smo uspešen start in zaključek, njegov doprinos je bil zelo pomemben. Prepričan sem, da bo v prihodnjih letih postal odličen manager,” je dejal Smith.

Terry je vlogo pomočnika prevzel v mesecu oktobru 2018.

Aston Villa se je v sezoni, ki je za nami se je iz drugorazrednega Championshipa uvrstila v elitno Premier League.