Terry: Čas je, da se Lampard vrne domov

Premier Liga 26. Jun 201920:10 > 20:12
Mike Hewitt/Getty Images

Nekdanji nogometaš Chelseaja John Terry verjame, da bodo na "modri strani Londona" potegnili pravo potezo, če za svojega novega trenerja imenujejo klubsko legendo Franka Lamparda.

Londonski klub sicer še ni uradno potrdil prihoda novega trenerja in nekdanjega legendarnega nogometaša Franka Lamparda, a je dobil dovoljenje Derby Countyja, da prične s pogajanji za svojega nekdanjega vezista, ki se je v zadnjem obdobju na Otoku izkazal tudi kot trener.

John Terry in Lampard sta skupaj igrala pri Chelseaju in v tem obdobju osvojila tri naslove v Premier ligi.

Povezano

“Po odlični sezoni pri Derby Countyju in prepovedi prestopov, ki je aktualna pri Chelseaju, ne obstaja nihče bolj primeren za vodenje kluba do uspeha. To je odlična priložnost zanj in za klub. Frank je bil pod pritiskom, da uspe v klubu že iz obdobja ko je iz West Hama prestopil v londonski klub in nikoli ni bežal od tega. Užival je v tem in postal najboljši igralec v zgodovini kluba,” je dejal Terry o svojem nekdanjem soigralcu.

“On je imel željo, da je iz sebe in soigralcev izvlekel  vse iz svojega telesa. Ko smo končali s treningom, je Frank ostal in treniral proste strele vsaj še pol ure. Ljudje ne vedo, kako posvečen je bil, zdaj pa to počne kot trener,” je še dejal Terry.

Terry je obenem prepričan, da bodo navijači Chelseaja pozdravili njegov prihod: “Ne verjamem, da bodo navijači nezadovoljni. Lampard je legenda tega kluba in zdaj je čas, da se vrne domov. Roman Abramovič je dober poslovnež, ker je zahteven, a tudi Frank ne popušča pri svojem delu.”