Brada pri Arsenalu: Zlate roke in lesene noge

Premier Liga 10. Jul 20194:02 > 4:13
Bob Levey/Getty Images

NBA superzvezdnik James Harden je nedavno obiskal stadion Arsenala, to priložnost pa izkoristil tudi za druženje z mladim članom moštva Reissom Nelsonom. Oba sta pokazala svoje veščine z nogometno in košarkarsko žogo.

Jamesa Hardna in Arsenal je združil priznani proizvajalec športne opreme, ki bo v naslednji sezoni kreiral drese topničarjev v Premier ligi in ostalih tekmovanjih. Ob koncu promocijske kampanje je bil Harden povabljen na stadion Arsenala, tam pa se je družil z 19-letnim Reissom Nelsonom. Harden je obiskal slačilnico in prostore kluba, zate pa pokazal, kaj zna z nogometno žogo.

Zvezdniku NBA pri streljanju ni šlo vse po načrtih, niti ni pokazal vratarskih veščin, je pa z roko iz velike razdalje uspel zadeti prečko.  .