Nov Nemec v Arsenalu?

Premier Liga 14. Dec 201619:19 > 19:21
Alexander Hassenstein/Getty Images

Vezist Wolfsburga Julian Draxler se je znašel na seznamu želja Arsenala. Mladi Nemec bi lahko v vrste topničarjev prestopil že januarja.

Po poročanju angleških medijev, si želi trener Arsenala Arsene Wenger januarja še okrepiti svojo ekipo. Wengerjeva tarča je 23-letni Julian Draxler, ki bi zaostril konkurenco v zvezni vrsti.

Draxler je produkt Schalkejeve nogometne šole, od leta 2012 pa je zbral tudi 22 reprezentančnih nastopov za Nemčijo. Leta 2015 je Schalke zamenjal za Wolfsburg, kjer pa v zadnjem času ne napreduje, kot je pričakovala nogometna javnost.

Kljub temu bo cena zanj visoka, Londončani naj bi zanj nudili 35 milijonov evrov, znesek pa bi zaradi zanimanja PSG-ja lahko še narasel.

Možnost o prodaji je pred časom potrdil tudi zdaj že nekdanji športni direktor Wolfsburga Klaus Allofs, ki je bil pripravljen prodati Draxlera.

V poletnem prestopnem roku je klubske vrste želel zamenjati tudi igralec, a so takrat pri nemškem velikanu zavrnili možnost prodaje. A zdaj, ko so v klubu nezadovoljni z njegovimi igrami, bi se to seveda lahko spremenilo. V vsakem primeru pa bo Draxler januarja “vroča roba”.