Tottenham zabil na 2:0 in izgubil 1:2

Premier Liga 21. Sep 201915:45 > 16:02
Twitter/Tottenham Hotspur

V prvem dvoboju dneva angleškega Premiershipa sta se pomerila Leicester in Tottenham. Tottenham je z golom Kane v 29' povedel z 1:0, Aurier je v 65' dosegel gol za 2:0. VAR je gol Aurierja razveljavil, Leicester pa je v končnici z goloma Ricarda Pereire in Jamesa Maddisona prišel do zmage z 2:1.

V prvem obračunu dneva sta se na otoku pomerila Leicester in Tottenham. Spursi so do vodstva z 1:0 prišli v 29. minuti ko je Harry Kane očistil pajčevino iz zgornjega levega dela vrat Kasperja Schmecihela, ki je bil brez moči.

V 65. minuti je Tottenham prišel do povišanja vodstva na 2:0, strelec zadetka je bil Serge Aurier. Po posredovanju VAR je glavni sodnik srečanja Paul Tierney gol razveljavil. VAR odločitev je srečanja zapeljala v drugo smer.

Leicester je v 69. minuti najprej prišel do izenačenja na 1:1. Odbitek je v mrežo Spursov pospravil Ricardo Pereira. V 85. minuti pa so lisice prišle do popolnega preobrata. Z roba kazenskega prostora je sprožil James Maddison, ki je z golom za vodstvo z 2:1 postavil končni rezultat in poskrbel, da so vse tri točke ostale na King Power stadionu.