"Odpoved Solskjaeru bi me močno presenetila"

Catherine Ivill/Getty Images

Legendarni branilec Manchester Uniteda, Rio Ferdinand je prepričan, da na Old Traffordu (še) ne bodo odpustili Oleja Gunnarja Solskjaera.

“Rdeči vragi” so novo sezono začeli obupno za standarde tako uveljavljenega kluba. Po osmih krogih se nahajajo na 12. mestu domačega prvenstva. “Ne verjamem, da je kdorkoli v klubu računal na to, da bo lahko. Nihče ni bil tako naiven, da bi verjel v to, da se bo nekaj drastično spremenilo kar čez noč,” je modroval Ferdinand.

Pričakovano so na začetku težave, rezultati niso takoj odlični. Zelo bi bil presnečen, če se v naslednjih dneh zbudim in med novicami opazim odpoved Oleju tako zelo hitro. Potrebuje vsaj še en prestopni rok, da pripelje določene igralce, zgradi ekipo. Šele potem dajajte sodbe,” je Ferdinand strategu Manchester Uniteda stopil v bran.

Po reprezentančnem premoru se bo klub z Old Trafforda doma pomeril z aktualnimi evropskimi prvaki, Liverpoolom. Derbi kroga bo na sporedu 20. oktobra.

sportklub