Čvrsti Palace Cityu v zadnjih sekundah preprečil zmago

Premier Liga 18. Jan 202017:53 > 17:57
Alex Livesey/Getty Images

V vznemirljivi tekmi 23. kroga Premier lige je City doma le remiziral s Crystal Palaceom. Sinjemodrim je uspel preobrat, a izid 2:1 ni zdržal.

Palace je bil v vodstvu z 1:0 (Cenk Tosun) od 39. pa nekje do 82. minute, potem pa je na sceno stopil Sergio Agüero in domače v le petih minutah popeljal do vodstva. V zadnjih minutah je Palace izid iz protinapada poravnal.

Avtogol si je zabil Fernandinho, ko je skušal žogo ob podaji Wilfrieda Zahaja izbijati v kot.

City je po tem remiju z 48 točkami vse dlje od Liverpoola. Zaostajajo za 13 točk, imajo pa tudi dve tekmi več. Palace je s tretjim zaporednim remijem deveti s 30 točkami.

Arsenal je doma remiziral s Sheffield Unitedom (1:1). Topničarji so povedli z golom Gabriela Martinellija v 45. minuti, končni izid je v 83. minuti postavil John Fleck.

Ekipa Mikela Artete ima 29 točk in zavzema 10. mesto na lestvici. Sheffield je sedmi s 33 točkami. Preostali izidi popoldanskih tekem:

Watford – Tottenham Hotspur 0:0
Brighton – Aston Villa 1:1
Norwich – Bournemouth 1:0
Southampton – Wolverhampton 2:3
West Ham – Everton 1:1