PL pregled: 18 golov, sijajen derbi in šok na Goodisonu

Premier Liga 21. Jan 202023:46 > 23:57
Shaun Botterill, Getty Images Sport

Torek je postregel s šestimi tekmami 24. kroga Premier lige. Obračuni so bili fantastični, klubi pa bodo na delu tudi danes.

V ospredju je bil londonski derbi med Chelseajem in Arsenalom, ki sta se razšla z remijem. Manchester City je z golom Sergia Aguera premagal Sheffield United, najbolj noro tekmo pa je gostil Goodison Park, kjer je Newcastle z dvema goloma v izdihljajih sodniškega dodatka prišel do točke (2:2).

Napeto je bilo tudi v Birminghamu, kjer je Aston Villa po preobratu premagala Watford, do nove zmage pa sta prišla še Southampton in Bournemouth.

Sreda prinaša tri tekme. Pomerili se bodo Leicester – West Ham, Tottenham – Norwich in Manchester United – Burnley. Krog se bo sklenil v četrtek, ko Wolverhampton gosti Liverpool.

Tekme lahko spremljate na kanalih Sportkluba.

Trenutna premierligaška lestvica in rezultati.