Aston Villa kaznovala osramočenega Grealisha

Premier Liga 30. Mar 202019:42 > 19:42
Nathan Stirk, Getty Images Sport

Kapetan Aston Ville se ni držal karantene. Udeležil se je privatne zabave nato pa zakrivil prometno nesrečo.

V soboto je 24-letni nogometaš zapustil svoj dom, se udeležil zabave, nato pa  z avtom pri parkiranju trčil v dva avtomobila.

Osramočen sem zaradi vsega kar se je zgodilo prejšnji konec tedna,” priznava Grealish.

Vem, da je vsem težko, ker morajo biti tako dolgo izolirani. Poklical me je prijatelj, bil sem neumen in se odzval na povabilo. Ne želim si, da bi kdo ponovil mojo napako. Vsi bi morali upoštevati pravila. Upam, da mi boste lahko oprostili,” se je pokesal kapetan Aston Ville.

Iz kluba so sporočili, da so zelo razočarani nad obnašanjem svojega prvega zvezdnika. Aston Villa je Grealisha kaznovala in mu odvzela tedensko plačo. Ta znesek bo klub namenil eni izmed bolnišnic v Birminghamu.

Grealish je letos igral zelo dobro in začel trkati na vrata angleške reprezentance. Mnogi so menili, da ga bo Gareth Southgate na naslednjem zboru uvrstil na seznam. Zdaj pa bo morda 24-letnik, kljub opravičilu, trpel posledice.