De Gea ne želi zapustiti Uniteda

Premier Liga 26. Apr 202021:24 > 21:25
Michael Regan/Getty Images

Vratar Manchester Uniteda David de Gea je želja številnih klubov, toda Španec ne namerava zapustiti Old Trafforda.

Reprezentant Španije je leta 2011 iz madridskega Atletica prestopil v Manchester United. Pogodba z rdečimi vragi mu poteče leta 2023.

Postajam starejši. Biti del tega kluba je nekaj neverjetnega. 10 let že živim svoje sanje. Vesel sem, da sem za United zbral toliko tekem. Del tega projekta želim biti še vrsto let,” pravi De Gea.

29-letni vratar je z rdečimi vragi osvojil 7 lovorik – leta je 2013 osvojil Premier ligo, Ligo Europa leta 2017, poleg tega je osvojil še FA pokal, ligaški pokal in 3 superpokale.

David de Gea je za United zbral 394 nastopov – je na 9. mestu večne klubske lestvice po številu nastopov. Prvi je Ryan Giggs, ki je za rdeče vrage vknjižil kar 927 nastopov.