Rangnick: Podoben stil, Werner bi se znašel v L'poolu

Premier Liga 11. Maj 202011:26 > 11:29
Matthias Kern/Bongarts/Getty Images

Nekdanji trener Leipziga Ralf Rangnick meni, da bi se napadalec Timo Werner odlično znašel pri Liverpoolu.

Timo Werner, ki je dosegel 21 golov na 25 tekmah Bundeslige do prekinitve sezone, je že nekaj časa med glavnimi kandidati za prestop v Liverpool.

Manj pomembno je, katero ligo bo izbral, pomembnejši je klub, rad pa bi ga videl v dobrih rokah in v ekipi, ki ni nujno odvisna od posesti žoge. Pod trenerjem Nagelsmannom je Timo najbolj napredoval v hitri spremembi gibanja in v odličnem zaključku. Vklopil bi se v klub, kot je Liverpool, ki ima podoben stil igre našemu, toda raje bi videl, da ostane tukaj,” je dejal Ralf Rangnick, ki trenutno dela kot direktor športa in razvoja za Red Bull.

Werner je v Leipzig prišel leta 2016 iz Stuttgarta in do danes dosegel 88 golov na 150 tekmah. “Na Timu je, da se odloči, kaj želi. V Leipzigu ve, kaj ima in tukaj lahko igra Ligo prvakov tudi naslednje leto. On je tip, ki potrebuje zaupanje, da ga trener potrebuje in se zanaša nanj,” je dodal Rangnick.